سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

ما به دنبال این هستیم که خدماتی را برای قشر خاصی از جامعه ( رانندگان و صاحبان وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین و ارائه دهندگان خدمات و قطعات ) فراهم آوریم.

این خدمت شامل ارائه فروشگاه برای معرفی ، امکان ثبت آگهی فروش یا خرید ( ماشین آلات ، قطعات ، خدمات، حمل و نقل و … ) و سایر خدمات می باشد.

نشانی وب‌سایت ما هست: http://salarejade.ir.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم ؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. برای مثال آدرس IP و سیستم عامل کاربر مرورگر را برای کمک به تشخیص هرزنامه از پیامهای واقعی جمع آوری میکنیم.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند ، ما اطلاعاتی را که در فرم ثبت نام و تکمیل ثبت نام دریافت میکنیم ذخیره می کنیم . همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر